Alienware AW3225DM

4.8 (493 anmeldelser)

Alienware AW3225DM er en 32-tommer gaming skærm med en buet form, der leverer en fordybende spiloplevelse. Med en opløsning på 2560 x 1440 og en opdateringshastighed på 180Hz, sikrer den knivskarpe billeder og flydende gameplay. VA-panelet kombineret med DisplayHDR 400 giver exceptionel farvedybde og kontrast, hvilket gør den ideel til krævende spil og multimedieindhold.

Alienware AW3225DM koster lige nu 1.821 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.785 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.785 kr (19. juni 2026) og 1.821 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.821 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225DM 32" VA 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
1.821 kr
Total: 1.821 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell Alienware AW3225DM 2560x1440 180Hz
1.832 kr
+ fri fragt
Total: 1.832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Monitor Dell Gaming Alienware 32 AW3225DM, 80.01 cm, Maximum preset resolution DisplayPort 2560 x 1440 at 180 Hz, HDMI port
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Alienware Aw3225dm 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 180hz
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Alienware Aw3225dm 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 180hz
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Alienware AW3225DM computerskærm 80 cm 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Blå
2.698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.737 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme