Alfi Skyline Termokande Sand 1 liter

Alfi Skyline termokanden kombinerer stilfuldt design med praktisk funktionalitet. Fremstillet af høj kvalitets rustfrit stål og AlfiDur-indsats, holder kanden din drik varm eller kold i timevis. Perfekt til både hjemmebrug og udendørs events.

Alfi Skyline Termokande Sand 1 liter koster lige nu 499 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 481 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 481 kr (19. maj 2026) og 499 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos HvidevareShoppen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Alfi Skyline Termokande 1 ltr. Sand farvet
499 kr
+ 43 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Alfi Skyline Termokande 1 ltr. Sand farvet
499 kr
+ 43 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
alfi Termokande Skyline 1 liter Sand Lakeret stål
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Alfi Skyline Termokande 1 liter Sand
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Home Feeling favicon
Home Feeling
SKYLINE Termokande 1 Liter Creme
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Alfi Skyline Termokande 1 liter Sand : Erling Christensen Møbler
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Køkkenapparater tilbehør