Airtox TX22 sikkerhedssko

Airtox TX22 sikkerhedssko kombinerer komfort og sikkerhed med en let konstruktion. Det smarte Uturn boa-lukkesystem gør det nemt at tilpasse skoen, mens WHITELAYER sømværnet beskytter dine fødder. Ideel til arbejdspladser, der kræver robust fodtøj.

Airtox TX22 sikkerhedssko koster lige nu 1.570 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.498 kr (25. marts 2026) og 1.570 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.570 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 42
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 42
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 42
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 42
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 42
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Sikkerhedssko S3 TX22 ESD U-turn
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX TX22 sikkerhedssko, Letvægt med Uturn boa-lukning Str. 42
2.189 kr
+ fri fragt
Total: 2.189 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX TX22 sikkerhedssko Letvægt med Uturn boa-lukning, str. 42
2.506 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.585 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox TX22 sikkerhedssko m/hurtigluk S3 ESD 42
2.840 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox TX22 sikkerhedssko S3 ESD
2.840 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.895 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko