Airtox TX22

4.7 (13 anmeldelser)

Airtox TX22 sikkerhedssko kombinerer komfort og sikkerhed med det smarte PRO smart lacing lukkesystem, der giver en hurtig og præcis pasform. Med dens letvægtssål og WHITELAYER® sømværn, er disse sko perfekte til arbejdsmiljøer, der kræver både beskyttelse og mobilitet. TX22 er ideel for dem, der har brug for et pålideligt og behageligt fodtøj i hverdagen.

Airtox TX22 koster lige nu 1.570 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.498 kr (25. marts 2026) og 1.570 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.570 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 45
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 45
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 45
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 45
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 45
1.570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Sikkerhedssko S3 TX22 ESD U-turn
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX TX22 sikkerhedssko Letvægt med Uturn boa-lukning, str. 45
2.506 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.585 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX TX22 sikkerhedssko, Letvægt med Uturn boa-lukning Str. 45
2.510 kr
+ fri fragt
Total: 2.510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox TX22 sikkerhedssko m/hurtigluk S3 ESD 45
2.840 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox TX22 sikkerhedssko S3 ESD
2.840 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.895 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko
funktioner: Arbejds-/sikkerhedsstøvle
lukningsstil: Snørestøvler
stil: Afslappet