Airtox TX22

4.7 (14 anmeldelser)

Airtox TX22 sikkerhedssko kombinerer letvægtskomfort med maksimal beskyttelse til arbejdsdagen. Det moderne design og de avancerede teknologier sikrer en sko, der egner sig perfekt til lange arbejdsdage, hvor både komfort og sikkerhed er i fokus. Med hurtiglukning og lav vægt tilpasser skoen sig dine fødder, så du kan fokusere på arbejdet.

Airtox TX22 koster lige nu 1.506 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.498 kr (08. april 2026) og 1.506 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.506 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Airtox TX22 Sikkerhedssko
1.506 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.555 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 39
1.599 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.634 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 39
1.599 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.634 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 39
1.799 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Sikkerhedssko S3 TX22 ESD U-turn
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 39
2.229 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.264 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox TX22 sikkerhedssko S3, sort/blå, str. 39
2.229 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.264 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX TX22 sikkerhedssko, Letvægt med Uturn boa-lukning Str. 39
2.473 kr
+ fri fragt
Total: 2.473 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox TX22 sikkerhedssko m/hurtigluk S3 ESD 39
2.840 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox TX22 sikkerhedssko S3 ESD
2.840 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.895 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko