Airtox TR55

Airtox TR55 sikkerhedssko kombinerer avanceret beskyttelse med komfort og stil. Udstyret med WHITELAYER® sømværn, er skoene lette og fleksible, hvilket gør dem ideelle til lange arbejdsdage.

Airtox TR55 koster lige nu 1.675 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.589 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.589 kr (27. maj 2026) og 1.699 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.675 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox TR55 sikkerhedssko, sort, str. 44
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox TR55 sikkerhedssko størrelse 44
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox sikkerhedssko TR55 str. 44
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox TR55 sikkerhedssko størrelse 44
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
TR55 sikkerhedssko, Unisex, Sort -
1.950 kr
+ fri fragt
Total: 1.950 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX TR55 sikkerhedssko, Whitelayer sømværn, PRO smart lacing, sort Str. 44
2.054 kr
+ fri fragt
Total: 2.054 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox TR55 sikkerhedssko S3 ESD
2.748 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.803 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox TR55 Sikkerhedssko Str. 44
2.790 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko