Airtox GLC sikkerhedsstøvle

Bedste pris
Stabil pris
1.675kr
2.768 krSPAR 39%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Airtox GLC sikkerhedsstøvle er designet til at give maksimal beskyttelse og komfort i arbejdsmiljøer. Denne letvægts slip-on model har Whitelayer sømværn og en ergonomisk alu tåkappe, der sikrer optimal sikkerhed uden at gå på kompromis med komfort. Den grove sålprofil giver ekstra godt greb, selv under udfordrende forhold.

Airtox GLC sikkerhedsstøvle koster lige nu 1.675 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.675 kr (03. april 2026) og 1.699 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.675 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox GLC sikkerhedsstøvletter S3, sort/grøn, str. 45
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox GLC sikkerhedsstøvletter S3, sort/grøn, str. 45
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox GLC sikkerhedsstøvletter S3, sort/grøn, str. 45
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox GLC sikkerhedsstøvletter S3, sort/grøn, str. 45
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox GLC sikkerhedsstøvletter S3, sort/grøn, str. 45
1.675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox GLC Sikkerhedsstøvle ()
1.850 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX GLC sikkerhedsstøvle,Whitelayer sømværn, G-force air sål, Ergo alu tåkappe Str. 45
1.927 kr
+ fri fragt
Total: 1.927 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
GLC S3 sikkerhedsstøvler, Unisex, Sort -
2.119 kr
+ fri fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX GLC sikkerhedsstøvle str. 45 Whitelayer sømværn, G-force air sål, ergo alu tåkappe
2.565 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.644 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox GLC Støvlet Str. 45
2.768 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.817 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko