Airtox GL22

Bedste pris
Stabil pris
1.874kr
2.985 krSPAR 37%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Airtox GL22 sikkerhedssandal er designet til at tilbyde ultimativ komfort og beskyttelse. Med en metalfri tåkappe og stødabsorberende sål er den perfekt til lange arbejdsdage. Den skridhæmmende sål tåler olie, benzin, og syre, mens FreshTech sikrer et friskt indeklima for fødderne.

Airtox GL22 koster lige nu 1.874 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.874 kr (01. marts 2026) og 1.874 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.874 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Sandal S1P AIRTOX GL22 ESD, med wireluk, str. 43
1.874 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.923 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox GL22 sikkerhedssandaler, sort/blå, str. 43
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airtox GL22 sikkerhedssandal størrelse 43
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox sikkerhedssandal GL22 str. 43
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox GL22 sikkerhedssandal størrelse 43
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX GL22 let sikkerhedssandal med grov sålprofil & Whitelayer, ESD Str. 43
2.981 kr
+ fri fragt
Total: 2.981 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX let sikkerhedssandal GL22, med grov sålprofil & Whitelayer, ESD str. 43
2.985 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.064 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko
funktioner: Arbejds-/sikkerhedsstøvle
stil: Afslappet
type 11: Sandal