Airtox GL22

Bedste pris
Stabil pris
1.874kr
4.113 krSPAR 54%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Airtox GL22 er en letvægts sikkerhedssandal designet til maksimal komfort og beskyttelse. Med en metalfri tåkappe, stødabsorberende sål og en skridhæmmende profil sikrer GL22 stabilitet i krævende arbejdsmiljøer. Sålens olie-, benzin- og syrebestandighed kombineret med Whitelayer-sømværn gør den perfekt til industrielle omgivelser.

Airtox GL22 koster lige nu 1.874 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.874 kr (25. marts 2026) og 1.874 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.874 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Sandal S1P AIRTOX GL22 ESD, med wireluk, str. 42
1.874 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.923 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox GL22 sikkerhedssandaler, sort/blå, str. 42
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airtox GL22 sikkerhedssandal størrelse 42
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox sikkerhedssandal GL22 str. 42
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox GL22 sikkerhedssandal størrelse 42
1.889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX GL22 let sikkerhedssandal med grov sålprofil & Whitelayer, ESD Str. 42
2.612 kr
+ fri fragt
Total: 2.612 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX let sikkerhedssandal GL22 med grov sålprofil & Whitelayer, ESD str. 42
3.001 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.080 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Airtox sik. sandal str. 42
4.113 kr
+ 29 kr fragt
Total: 4.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko
funktioner: Arbejds-/sikkerhedsstøvle
stil: Afslappet
type 11: Sandal