Airtox FX11

5.0 (2 anmeldelser)
Airtox FX11
Bedste pris
Stabil pris
1.852kr
2.936 krSPAR 37%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Airtox FX11 sikkerhedsskoen kombinerer avanceret beskyttelse med optimal komfort. Den integrerede Whitelayer sømværn og StyroSoft-sålen sikrer både sikkerhed og stødabsorbering, mens den lette Nanotech mikrofiber overdel og TPA-Plast tåkappe forbedrer brugeroplevelsen. Ideel til krævende arbejdsmiljøer.

Airtox FX11 koster lige nu 1.852 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.852 kr (03. april 2026) og 1.899 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.852 kr hos BilligVVS DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox FX11 sikkerhedssko, hvid, str. 43
1.852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.891 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox sikkerhedssko FX11, størrelse 43
1.852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.891 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox sikkerhedssko FX11 str. 43
1.852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.891 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox sikkerhedssko FX11, størrelse 43
1.852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.891 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX sikkerhedssko, Clean white, PRO smart lacing, Styrosoft sål 3.2 Str. 43
2.557 kr
+ fri fragt
Total: 2.557 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX FX11 sikkerhedssko, clean white, PRO smart lacing, styrosoft sål 3.0. Str. 43
2.936 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.015 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko