Airtox FS55 sikkerhedssko

5.0 (1 anmeldelse)

Airtox FS55 sikkerhedssko er designet til dem, der har brug for letvægtsbeskyttelse uden at gå på kompromis med komforten. Med StyroSoft sålteknologi og Whitelayer sømværn sikrer disse sko maksimal støddæmpning og sikkerhed. Den metalfri konstruktion gør skoene ideelle til brug i følsomme miljøer, mens det innovative PRO smart lacing system sikrer en perfekt pasform hele dagen.

Airtox FS55 sikkerhedssko koster lige nu 1.957 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (27. maj 2026) og 1.998 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.957 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX Sikkerhedssko FS55 S3 Str. 44
1.957 kr
+ fri fragt
Total: 1.957 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox FS55 ESD Sikkerhedssko
2.060 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.115 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
FS55 Sikkerhedssko S3
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 44
2.419 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.454 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 44
2.459 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 44
2.465 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sikkerhedssko Fs55 S3 Str. 44
2.470 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 44
2.485 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 44
2.509 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Airtox sikkerhedssko str. 44 FS55, PRO smart lacing, StyroSoft sål, Whitelayer sømværn
2.843 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.922 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox FS55 sikkkerhedssko S3 ESD 44
3.120 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.169 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko
funktioner: Arbejds-/sikkerhedsstøvle, Skridsikker
stil: Afslappet