Airtox FS55

Bedste pris
Stabil pris
1.780kr
3.120 krSPAR 43%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Airtox FS55 sikkerhedssko tilbyder en metalfri konstruktion uden at gå på kompromis med sikkerhed. Udstyret med det ultra lette Whitelayer sømværn og StyroSoft indlægssåler giver de komfort hele dagen. Skoene er designet til det nordiske marked, så de passer perfekt til dine fødder.

Airtox FS55 koster lige nu 1.780 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.780 kr (05. april 2026) og 1.780 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.780 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 43
1.780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 43
1.780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 43
1.780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 43
1.780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox FS55 sikkerhedssko S3, sort, str. 43
1.780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX Sikkerhedssko FS55 S3 Str. 43
1.957 kr
+ fri fragt
Total: 1.957 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox FS55 ESD Sikkerhedssko
2.060 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.115 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
FS55 Sikkerhedssko S3
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sikkerhedssko Fs55 S3 Str. 43
2.260 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.324 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Airtox sikkerhedssko str. 43 FS55, PRO smart lacing, StyroSoft sål, Whitelayer sømværn
2.843 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.922 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox FS55 sikkkerhedssko S3 ESD 43
3.120 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.169 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko