Airtox FM1

5.0 (6 anmeldelser)
Airtox FM1
Bedste pris
Stabil pris
1.508kr
2.480 krSPAR 39%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Airtox FM1 sikkerhedssko er designet til lette arbejdsopgaver og byder på komfort og åndbarhed. De er udstyret med det lette Whitelayer sømværn og skridsikker sål, perfekt til indendørs brug, hvor vandtæthed ikke er nødvendigt. Skoene er desuden 100% metalfri og sikrer en behagelig arbejdseffektivitet hele dagen.

Airtox FM1 koster lige nu 1.508 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.508 kr (03. april 2026) og 1.599 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.508 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox FM1 sikkerhedssko, sort/blå, str. 42
1.508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Airtox FM1 sikkerhedssko størrelse 42
1.508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox sikkerhedssko FM1 str. 42
1.508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox FM1 sikkerhedssko størrelse 42
1.508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX FM1 sikkerhedssko, Whitelayer sømværn, powerbreeze, 100% metalfri Str. 42
2.030 kr
+ fri fragt
Total: 2.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX FM1 sikkerhedssko Whitelayer sømværn, powerbreeze, 100% metalfri, str. 42
2.321 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.400 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox FM1 ESD Sikkerhedssko Str. 42
2.480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Airtox FM1 sikkerhedssko S1P ESD
2.480 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.535 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko
funktioner: Arbejds-/sikkerhedsstøvle, Vandtæt
lukningsstil: Snørestøvler
stil: Afslappet