Airtox FL44

4.9 (8 anmeldelser)
Airtox FL44
Bedste pris
Faldet 7.4%
1.599kr
2.986 krSPAR 46%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Airtox FL44 sikkerhedssko tilbyder optimal komfort og beskyttelse til hele arbejdsdagen. Med sine lette StyroSoft såler og innovative Wirelukning er skoene ideelle til et aktivt arbejdsliv. Nyd godt af slidstyrke og støddæmpning, der sikrer sikkerhed uden at gå på kompromis med komforten.

Airtox FL44 koster lige nu 1.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (03. juli 2026) og 1.799 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox FL44 sikkerhedssko, S3, sort, str. 42
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox FL44 sikkerhedssko, S3, sort, str. 42
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox FL44 sikkerhedssko, S3, sort, str. 42
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airtox FL44 sikkerhedssko S3, sort, str. 42
1.727 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox FL44 sikkerhedssko S3, sort, str. 42
1.727 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Sikkerhedssko S3, Unisex, Sort FL44
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX sikkerhedssko FL44, Styrosoft såler, Whitelayer sømværn, Wirelukning Str. 42
2.004 kr
+ fri fragt
Total: 2.004 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX sikkerhedssko FL44, Styrosoft såler, Whitelayer sømværn, Wirelukning, str. 42
2.506 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.585 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Airtox FL44 sikkerhedssko m/hurtigluk S3 ESD 42
2.986 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.035 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.4%

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Sko