Airtox 14 Walking on Clouds indlægssål

5.0 (1 anmeldelse)

Airtox 14 Walking on Clouds indlægssål er designet til at give dig komfort i hver skridt. Med sit Cool&Me klimakontrolsystem holder den fødderne tørre og kølige. Den lette IP teknologi sikrer en blød og stødabsorberende oplevelse, mens den antibakterielle egenskab forebygger uønsket lugt. Ideel for dem, der værdsætter komfort og friskhed i hver bevægelse.

Airtox 14 Walking on Clouds indlægssål koster lige nu 249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 334 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (25. juni 2026) og 334 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Airtox lab 32 copenhagen walking on clouds indlægasåler str 44 285mm
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AIRTOX Art 14 indlægssål, Walking on clouds , foret med Cool&Me tekstil system, Str. 44
336 kr
+ 39 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Airtox Walking on clouds indlægssåler, hvid, str. 44
349 kr
+ 55 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airtox Walking on clouds indlægssåler, hvid, str. 44
355 kr
+ 55 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airtox Walking on clouds indlægssåler, hvid, str. 44
355 kr
+ 55 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airtox Walking on clouds indlægssåler, hvid, str. 44
359 kr
+ 55 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airtox Walking on clouds indlægssåler, hvid, str. 44
365 kr
+ 55 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
AIRTOX indlægssål str. 44 Walking on clouds , foret med Cool&Me tekstil system
401 kr
+ 79 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
AIRTOX indlægssål str. 44 Walking on clouds , foret med Cool&Me tekstil system
413 kr
+ 78 kr fragt
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Indlægssål Walking on Clouds Str. 44
476 kr
+ 49 kr fragt
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airtox
Kategori: Tøj
anvendelse: Komfortpuder, Walking
funktioner: With Cushion