Airthings Wave Mini

4.1 (139 anmeldelser)

Airthings Wave Mini er en kompakt og effektiv luftkvalitetsmåler. Med trådløs Bluetooth-teknologi overvåger den parametre som luftbårne kemikalier (TVOC), temperatur og fugtighed. Hold nemt styr på indeklimaet via din smartphone, og sikr et sundere miljø i hjemmet. Perfekt til dem, der ønsker at forbedre deres hverdag ved at optimere luftkvaliteten.

Airthings Wave Mini koster lige nu 558 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 553 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 553 kr (16. juni 2026) og 559 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 558 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Airthings Wave Mini en kompakt og alsidig enhed til overvågning af luftkvalitet med risikoindikator for skimmelsvamp
558 kr
+ 39 kr fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Airthings Wave Mini luftkvalitetsmåler
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
AirThings Wave Mini, Luftkvalitetsmätare
701 kr
Total: 701 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airthings Wave Mini, måling af luftkvalitet og skimmelsvamp, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airthings
Kategori: Luftkvalitetsmålere