Airthings View Plus

Airthings View Plus sikrer komplet overvågning af dit indeklima med måling af radon, CO2, temperatur, fugtighed og atmosfæriske partikler. Den smarte enhed giver dig mulighed for at beskytte dit hjem mod usikker luft og forbedre familiens trivsel. Læs resultaterne direkte fra enheden for en lettere forståelse af dit hjemmemiljø.

Airthings View Plus koster lige nu 1.939 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.909 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.909 kr (30. maj 2026) og 2.059 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.939 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Airthings View Plus overvågning af luftkvalitet
1.939 kr
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Airthings View Plus Smart Radon and Air Quality Monitor
1.939 kr
+ fri fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Airthings View Plus radon- og luftkvalitetsmåler, hvid
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Airthings View Plus komplet overvgning af luftkvalitet
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Airthings View Plus radon- og luftkvalitetsmåler, hvid
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Airthings View Plus radon- og luftkvalitetsmåler, hvid
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Airthings View Plus radon- og luftkvalitetsmåler, hvid
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Airthings
Kategori: Luftkvalitetsmålere