Agnes Kurv Sæt fra Bloomingville MINI

Bedste pris
Stabil pris
419kr
600 krSPAR 30%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Agnes kurvesæt fra Bloomingville MINI er en ideel løsning til opbevaring af legetøj. De to kurve i vandhyacint kommer med praktiske håndtag og forskellige størrelser, hvilket gør dem både dekorative og funktionelle i ethvert rum.

Agnes Kurv Sæt fra Bloomingville MINI koster lige nu 419 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (14. april 2026) og 419 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mini Agnes Kurve 2 stk., Natur, Vandhyacint
419 kr
+ 49 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mini Agnes
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Bloomingville Mini Agnes Kurv Natur
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Bloomingville Mini Kurve 2 stk. Agnes
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingvillemini
Kategori: Møbler til baby og småbørn