Agfa Digital Photo Frame 15" WiFi Frameo

Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
1.990 krSPAR 25%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Oplev glæden ved at dele dine minder med Agfa's digitale fotoramme. Med en skarp 15,6" højopløselig skærm, er det nemt at vise både billeder og videoer. WiFi-funktionen og FRAMEO-appen til iOS og Android gør det enkelt for familie og venner at sende billeder direkte til din ramme, uanset hvor de er i verden.

Agfa Digital Photo Frame 15" WiFi Frameo koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (16. april 2026) og 1.499 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Agfa APF1560WIFI digital fotoramme 15,6" WiFi sort
1.499 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Agfa Photo Photoframe 15 WIFI Frameo
1.613 kr
+ fri fragt
Total: 1.613 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Agfa Digital Fotoramme 15,6" WiFi Frameo Sort
1.982 kr
Total: 1.982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Agfa Digital Photo Frame Wifi Frameo
1.990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: agfaphoto
Kategori: Fotorammer