Afnan Turathi Blue Eau de Parfum

4.7 (881 anmeldelser)

Afnan Turathi Blue Eau de Parfum er en maskulin og sofistikeret duft til den moderne mand. Den kombinerer friske citrusnoter med krydret dybde og en træagtig base, hvilket skaber en elegant og langvarig duftoplevelse. Perfekt til både daglig brug og særlige lejligheder.

Afnan Turathi Blue Eau de Parfum koster lige nu 239 kr. En stigning på 14,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 209 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (20. maj 2026) og 239 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos ParfumeCenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Afnan Turathi Blue Men EDP 90ml
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Afnan Perfumes Turathi Blue Eau de Parfum 90 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Afnan Turathi Blue Homme Eau de Parfum Spray
291 kr
+ 39 kr fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Afnan Turathi Blue Homme Edp Spray 90 ml
365 kr
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
type: Eau de parfum