Adidas Adizero Cybersonic Women's

Bedste pris
Stabil pris
495kr
664 krSPAR 25%
hos Padellife
På lagerLaveste

Adidas Adizero Cybersonic Women's tennissko tilbyder et stilrent design med komfort og funktionalitet i højsædet. Skoens unikke sildebensmønster på undersålen sikrer optimalt greb på banen, mens det lette materiale giver en behagelig pasform til lange spil.

Adidas Adizero Cybersonic Women's koster lige nu 495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (01. marts 2026) og 495 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 495 kr hos Padellife.

Sammenlign priser

Bedste pris
Racketlife favicon
Racketlife
Adidas Adizero Cybersonic Womens Sko 37 1/3
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Padellife favicon
Padellife
Adidas Adizero Cybersonic Women 37 1/3
495 kr
+ 49 kr fragt
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Padelshoppen.com favicon
Padelshoppen.com
Adidas Adizero Cybersonic Women White OLD
664 kr
+ fri fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Tennisshoppen.dk favicon
Tennisshoppen.dk
Adidas Adizero Cybersonic Women White OLD
664 kr
+ fri fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adidas
Kategori: Tøj