Adax ST3D

4.3 (36 anmeldelser)

Adax ST3D skotørrer gør det nemt at få tørre sko hurtigt. Den har en effekt på 220 W, digitalt display og timer op til 180 minutter. Skotørreren kan tørre op til 4 sko ad gangen med fleksible slanger, der sikrer en skånsom og effektiv tørring af både løbesko og børns støvler. Velegnet til daglig brug i hjemmet, når skoene skal være klar til næste tur.

Adax ST3D koster lige nu 579 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (09. juni 2026) og 579 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo ST3D skotørrer (sort)
579 kr
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax ST3D skotørrer, 220 W, sort
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 200 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Adax skotørrer ST3D, 220W, Sort
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 200 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax ST3D skotørrer, 220 W, sort
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 200 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Adax Neo Skotørre 220W Sort
681 kr
+ 64 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax skotørrer ST3D, 220W, Sort
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 200 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo ST3D skotørrer 220 W, sort
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 200 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax ST3D skotørrer, 220 W, sort
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 200 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax