Adax Nova 2000W

Adax Nova 2000W er en effektiv og transportabel oliefyldt el-radiator, der leverer stabil opvarmning. Med tre effekttrin og hjul, er den ideel til både sommerhuse og annekser, hvor fleksibilitet og pålidelig opvarmning er ønsket.

Adax Nova 2000W koster lige nu 508 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 506 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 506 kr (14. juni 2026) og 508 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 508 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
OLIERADIATOR NOVA 20 2000W 230V
508 kr
+ 78 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Adax Nova 20 Oliefyldt Gulvradiator 2000W 230V Flytbar elradiator med termostat
512 kr
+ 64 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Radiator Oliefyldt NOVA 20 2000W 230V m/stikprop, p hjul
523 kr
+ 39 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Nova 15 oliefyldt elradiator, 230V, 2000W, 30 m²
629 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Nova 15 oliefyldt elradiator, 230V, 2000W, 30 m²
689 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Basic Nova 2000W olieovn
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Nova 15 oliefyldt elradiator, 230V, 2000W, 30 m²
849 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Nova 15 oliefyldt elradiator, 230V, 2000W, 30 m²
889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Nova 15 oliefyldt elradiator, 230V, 2000W, 30 m²
889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Radiator Oliefyldt NOVA 20 2000W 230V m/stikprop, på hjul
984 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater