Adax Neo NP KDT 800W

4.6 (162 anmeldelser)

Adax Neo NP KDT el-radiator kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Med en digital termostat og dag- og natregulering kan du reducere energiforbruget uden at gå på kompromis med komforten. Radiatoren er nem at installere og passer perfekt ind i både moderne og klassisk indretning.

Adax Neo NP KDT 800W koster lige nu 729 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 692 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 692 kr (03. juli 2026) og 729 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
729 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
729 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo Basic Panel Ovn 800W
759 kr
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP KDT 800W 230V m. stikprop, 37 cm hj, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
769 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
789 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax NEO Varmepanel 800W 230V
817 kr
+ 49 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo Basic NP elradiator med termostat, 230V, 800W, 9-13 m²
819 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 08 Kdt Hvid 230V,M Ledning
839 kr
+ 72 kr fragt
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 800W 230V, 370x704x80mm, Hvid
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np08Kdt 800W 230V, 370x704x80mm, Hvid
1.296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.7%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion