Adax Neo NP el-radiator

Bedste pris
Faldet 14.1%
1.287kr
1.718 krSPAR 25%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Adax Neo NP el-radiatoren kombinerer elegant design med effektiv opvarmning. Den er udstyret med dag- og natregulering, der reducerer energiforbruget. Med letlæseligt display og nem indstilling er den ideel til moderne hjem.

Adax Neo NP el-radiator koster lige nu 1.287 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.287 kr (03. juli 2026) og 1.499 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.287 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 2000W, hvid
1.287 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.326 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 2000W/400V, hvid, 30 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 2000W/400V, hvid, 30 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 2000W 400V, 370x1394x80mm, Hvid
1.563 kr
+ fri fragt
Total: 1.563 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 2000W/400V, hvid, 30 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 2000W/400V, hvid, 30 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 2000W/400V, hvid, 30 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np20Dt 2000W 400V, 370x1394x80mm, Hvid
1.718 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.797 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 14.1%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater