Adax Neo NP El-radiator

Bedste pris
Stabil pris
769kr
1.214 krSPAR 37%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Adax Neo NP el-radiator kombinerer moderne design med energieffektiv opvarmning. Med indbygget digital termostat og dag- og natregulering, kan den nemt tilpasses dine behov og hjælper med at reducere energiforbruget. Perfekt til små rum, hvor både æstetik og funktionalitet er vigtig.

Adax Neo NP El-radiator koster lige nu 769 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 769 kr (25. marts 2026) og 769 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 400W/400V, hvid, 6 m²
769 kr
+ 35 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 400W/400V, hvid, 6 m²
769 kr
+ 35 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 400W/400V, hvid, 6 m²
779 kr
+ 35 kr fragt
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
VARMEPANEL NP 04 DT HVID 400V
785 kr
+ 49 kr fragt
Total: 834 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 400W/400V, hvid, 6 m²
789 kr
+ 35 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 400W/400V, hvid, 6 m²
859 kr
+ 35 kr fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 400W 400V, 370x474x80 mm, Hvid
913 kr
+ 39 kr fragt
Total: 952 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 400W, hvid
953 kr
+ 39 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np04Dt 400W 400V, 370x474x80mm, Hvid
1.214 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.293 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater