Adax Neo NP 800W Hvid

Adax Neo NP el-radiatoren kombinerer stilrent design med effektiv opvarmning til rum op til 12 m². Med den digitale termostat kan du nemt justere temperaturen efter behov, mens den indbyggede dag- og natregulering hjælper med at reducere energiforbruget. Perfekt til både hjem og kontor, hvor både æstetik og funktionalitet værdsættes.

Adax Neo NP 800W Hvid koster lige nu 812 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 807 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 807 kr (25. marts 2026) og 829 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 812 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 800W
812 kr
+ 49 kr fragt
Total: 861 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 08 Dt Hvid 400V
814 kr
+ 64 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 800W, hvid
820 kr
+ 39 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
829 kr
+ 149 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
829 kr
+ 149 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
849 kr
+ 149 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
889 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
939 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 800W 400V, 370x704x80mm, Hvid
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np08Dt 800W 400V, 370x704x80mm, Hvid
1.296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater