Adax Neo NP 400V

4.5 (288 anmeldelser)
Adax Neo NP 400V
Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.256 krSPAR 36%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Adax Neo NP 400V er en stilren el-radiator, der kombinerer effektivitet med moderne design. Med en digital termostat kan du nemt justere temperaturen, mens den integrerede dag- og natfunktion hjælper med at reducere energiforbruget. Ideel til rum op til 9 m².

Adax Neo NP 400V koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (25. marts 2026) og 799 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 600W/400V, hvid, 9 m²
799 kr
+ 149 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 600W/400V, hvid, 9 m²
819 kr
+ 149 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 600W
823 kr
+ 49 kr fragt
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 600W, hvid
837 kr
+ 39 kr fragt
Total: 876 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 600W/400V, hvid, 9 m²
839 kr
+ 149 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 06 Dt Hvid 400V
845 kr
+ 72 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 600W/400V, hvid, 9 m²
899 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 600W/400V, hvid, 9 m²
909 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 600W 400V, 370x589x80mm, Hvid
944 kr
+ 39 kr fragt
Total: 983 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np06Dt 600W 400V, 370x589x80mm, Hvid
1.256 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.335 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med termostat