Adax Neo NP 1400W El-Radiator Hvid

Adax Neo NP el-radiatoren kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Med indbygget digital termostat og dag/nat-funktion kan du nemt reducere energiforbruget. Dens kompakte og elegante udformning passer i de fleste rum, mens den sikrer komfortabel varmefordeling.

Adax Neo NP 1400W El-Radiator Hvid koster lige nu 1.001 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 989 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 989 kr (12. april 2026) og 1.150 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.001 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 1400W, 400V
1.001 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 14 Dt Hvid 400V
1.027 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1400W/400V, hvid, 21 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1400W/400V, hvid, 21 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 1400W 400V, 370x1048x80mm, Hvid
1.214 kr
+ fri fragt
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 1400W, hvid
1.250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1400W/400V, hvid, 21 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1400W/400V, hvid, 21 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1400W/400V, hvid, 21 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np14Dt 1400W 400V, 370x1048x80mm, Hvid
1.566 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.645 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater