Adax Neo NP 1200W 400V Hvid

Adax Neo NP el-radiatoren kombinerer elegance med effektivitet. Med en digital termostat og dag/nat-funktion tilpasses temperaturen efter dine behov, hvilket kan reducere energiforbruget. Det moderne og slanke design gør den til en stilfuld tilføjelse i ethvert rum.

Adax Neo NP 1200W 400V Hvid koster lige nu 862 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 858 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 858 kr (25. marts 2026) og 879 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 862 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 1200W
862 kr
+ 49 kr fragt
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Np 12 Dt Hvid 400V
865 kr
+ 64 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 1200W, hvid
879 kr
+ 99 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
889 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 6-9 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
899 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
959 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.099 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 1200W 400V, 370x934x80mm, Hvid
1.121 kr
+ fri fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np12Dt 1200W 400V, 370x934x80mm, Hvid
1.441 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater