Adax Neo NP 1000W El-radiator

Adax Neo NP el-radiatoren kombinerer elegant design med effektiv opvarmning. Udstyret med en digital termostat og dag/nat-funktion, der optimerer energiforbruget, er den perfekt til moderne hjem. Med en effekt på 1000W egner den sig til rum op til 15 m².

Adax Neo NP 1000W El-radiator koster lige nu 838 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 834 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 834 kr (25. marts 2026) og 849 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 838 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO BASIC, 1000W
838 kr
+ 49 kr fragt
Total: 887 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax Neo NP 400V, hj model, 1000W, hvid
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1000W/400V, hvid, 15 m²
849 kr
+ 149 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1000W/400V, hvid, 15 m²
859 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1000W/400V, hvid, 15 m²
909 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1000W/400V, hvid, 15 m²
919 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator 1000W 400V, 370x762x80mm, Hvid
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NP el-radiator med termostat 1000W/400V, hvid, 15 m²
1.099 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel Np10Dt 1000W 400V, 370x762x80mm, Hvid
1.298 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.377 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater