Adax Neo NL12 DT

Adax Neo NL12 DT el-radiator kombinerer elegant design med effektiv opvarmning. Med indbygget dag- og natregulering optimeres energiforbruget, og det digitale display gør temperaturen let at aflæse.

Adax Neo NL12 DT koster lige nu 1.083 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.062 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.062 kr (25. marts 2026) og 1.083 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.083 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO NL12 DT: Lav elradiator til fast installation, 1200W / 400V, 18 x 145 cm ?????, hvid Adax
1.083 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator 1200W 400V, 200x1450x80 mm, Hvid
1.121 kr
+ fri fragt
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NL el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NL el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NL el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NL el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NL el-radiator med termostat 1200W/400V, hvid, 18 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste Nl12Dt 1200W 400V Hvid
1.441 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater