Adax Neo NL el-radiator

Bedste pris
Stabil pris
869kr
1.299 krSPAR 33%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Adax Neo NL el-radiator kombinerer elegant design med funktionalitet. Med 800W kapacitet og indbygget termostat sikrer den optimal varmefordeling i rum op til 12 m². Den brugervenlige dag- og natregulering hjælper med at reducere energiforbruget, mens det digitale display gør indstillingen nem og præcis.

Adax Neo NL el-radiator koster lige nu 869 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 889 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 869 kr (13. marts 2026) og 889 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 869 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO NL08 DT: Lav elradiator til fast installation, 800W / 400V, 18 x 105 cm ?????, hvid Adax
869 kr
+ 99 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo NL el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
889 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 8-11 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator 800W 400V, 200x1050x80 mm, Hvid
918 kr
+ 39 kr fragt
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo NL el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
949 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo NL el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo NL el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
1.199 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste Nl08Dt 800W 400V, 200x1050x80mm, Hvid
1.221 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo NL el-radiator med termostat 800W/400V, hvid, 12 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater