Adax Neo L el-radiator 800W

Bedste pris
Stabil pris
786kr
1.775 krSPAR 56%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Adax Neo L el-radiatoren kombinerer minimalistisk design med avanceret teknologi. Med indbygget termostat og WiFi kan du nemt styre temperaturen via app. Det slanke design passer perfekt i både små og store rum og giver effektiv opvarmning uden at fylde.

Adax Neo L el-radiator 800W koster lige nu 786 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 32,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 786 kr (08. maj 2026) og 1.169 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 786 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn Low 800W
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo L med WiFi 800W 230V
1.261 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 800W 230V, 210x1186 mm, Hvid
1.438 kr
+ fri fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste L08Kwt Wi-Fi 800W 230V H
1.775 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.854 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater