Adax Neo L el-radiator

Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
1.775 krSPAR 27%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Adax Neo L el-radiator kombinerer et slankt, minimalistisk design med praktisk funktionalitet. Den indbyggede termostat og WiFi gør det nemt at regulere temperaturen nøjagtigt, så du opnår optimal komfort i dit hjem.

Adax Neo L el-radiator koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (25. marts 2026) og 1.299 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 800W 400V, 210x1186 mm, Hvid
1.438 kr
+ fri fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 800W/400V, hvid, 10 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, lav model, 800W 400V
1.676 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste L08Wt Wi-Fi 800 W 400V Hvid
1.775 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.854 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater