Adax Neo L el-radiator

Adax Neo L el-radiator kombinerer elegant og minimalistisk design med moderne teknologi. Den har en præcis digital termostat og indbygget WiFi, så du nemt kan styre temperaturen via din smartphone. Med en effekt på 1400W er den ideel til rum på op til 21 m².

Adax Neo L el-radiator koster lige nu 1.444 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (21. juni 2026) og 1.589 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.444 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo L Varmeliste med WiFi 1400W 230V
1.444 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.493 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmeliste Neo L 14 Kwt Hvid 230V
1.500 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.564 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste L14Kwt Wifi 1400W 230V Hv
2.046 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.095 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 1400W 230V, 210x1760 mm, Hvid
2.070 kr
+ fri fragt
Total: 2.070 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater