Adax Neo L 1000W

Adax Neo L el-radiatoren kombinerer elegance og funktionalitet med sit minimalistiske design. Med en effekt på 1000W og indbygget WiFi kan du nemt styre temperaturen via din smartphone. Perfekt til rum op til 15 m², hvilket sikrer en behagelig varmeoplevelse hele året rundt.

Adax Neo L 1000W koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.169 kr (09. april 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmeliste Neo L 10 Kwt Hvid 230V
1.277 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.341 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn Low 1000W
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo L elradiator med termostat & wifi, 230V, 1000W, hvid, 12-16 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 1000W 230V, 210x1380 mm, Hvid
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, lav model, 1000W 230V
1.659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Liste L10Kwt Wi-Fi 1000W 230V H
1.859 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater