Adax Neo H Elradiator

Oplev komfort og stil med Adax Neo H el-radiatoren, der kombinerer slankt design med effektiv opvarmning. Udstyret med indbygget WiFi og digital termostat, kan du nemt justere temperaturen fra din smartphone. Perfekt til rum på op til 3 m².

Adax Neo H Elradiator koster lige nu 989 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 959 kr (18. juni 2026) og 999 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 989 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 250W, hvid, 2-6 m²
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 250W 230V
1.076 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Neo H 025 Kwt Hvid 230V
1.079 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 250W, hvid, 2-6 m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 250W, hvid, 2-6 m²
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 250W 230V, 330x520 mm, Hvid
1.227 kr
+ fri fragt
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 250W, hvid, 2-6 m²
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 250W, hvid, 2-6 m²
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 250W 230V
1.398 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.437 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H02Kwt Wi-Fi 250W 230V Hv
1.578 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater