Adax Neo H el-radiator 800W

Bedste pris
Stabil pris
1.118kr
1.775 krSPAR 37%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Adax Neo H el-radiator kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Med WiFi og digitalt display kan du nemt styre temperaturen, hvilket gør den ideel til både små og mellemstore rum. Dens slanke profil på kun 8,7 cm sikrer en diskret placering i dit hjem.

Adax Neo H el-radiator 800W koster lige nu 1.118 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.118 kr (09. april 2026) og 1.118 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.118 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 800W 230V
1.118 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 800W 230V
1.157 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.206 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Neo H 08 Kwt Hvid 230V
1.187 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.226 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 800W 230V, 330x750 mm, Hvid
1.315 kr
+ fri fragt
Total: 1.315 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 800W
1.333 kr
Total: 1.333 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 800W, hvid, 9-13 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H08Kwt Wi-Fi 800W 230V Hv
1.775 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.854 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater