Adax Neo H el-radiator

4.6 (152 anmeldelser)

Adax Neo H el-radiator kombinerer stilrent, minimalistisk design med moderne teknologi. Den har indbygget termostat og WiFi, hvilket giver dig præcis kontrol over temperaturen i dit hjem. Med en effekt på 2000W er den ideel til rum op til 25 m².

Adax Neo H el-radiator koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.622 kr (18. april 2026) og 1.799 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/400V, hvid, 25 m²
1.799 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/400V, hvid, 25 m²
1.899 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/400V, hvid, 25 m²
1.899 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Varmepanel Neo H 20 KWT, 2000W, 400V, med WiFi, hvid Adax
1.908 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 2000W 400V, 330x1403 mm, Hvid
1.947 kr
+ fri fragt
Total: 1.947 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/400V, hvid, 25 m²
1.999 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 2000W/400V, hvid, 25 m²
1.999 kr
+ 149 kr fragt
Total: 2.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Adax Neo Panel H20Kwt Wifi 2000W 400V Hv
2.357 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.386 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H20Kwt Wi-Fi 2000W 400V Hv
2.444 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.523 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater