Adax Neo H el-radiator

4.6 (193 anmeldelser)
Adax Neo H el-radiator
Bedste pris
Stabil pris
1.306kr
1.943 krSPAR 33%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Adax Neo H el-radiator kombinerer stilrent design med avanceret teknologi. Med indbygget WiFi og termostat kontrollerer du nemt temperaturen fra din smartphone. Ideel til rum op til 15 m², den sikrer en behagelig og effektiv opvarmning.

Adax Neo H el-radiator koster lige nu 1.306 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.306 kr (27. marts 2026) og 1.399 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.306 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 1200W 400V
1.306 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.345 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Neo H 12 Wt Hvid 400V
1.352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/400V, hvid, 15 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/400V, hvid, 15 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/400V, hvid, 15 m²
1.499 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1200W 400V, 330x984 mm, Hvid
1.517 kr
+ fri fragt
Total: 1.517 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/400V, hvid, 15 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1200W/400V, hvid, 15 m²
1.799 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H12Kwt Wi-Fi 1200W 400V H
1.943 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.022 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion