Adax Neo H El-radiator

4.6 (193 anmeldelser)
Adax Neo H El-radiator
Bedste pris
Stabil pris
1.246kr
1.859 krSPAR 33%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Adax Neo H el-radiator kombinerer stilrent design med avanceret teknologi. Med indbygget WiFi og digital termostat kan du nemt styre temperaturen hjemme eller fra mobilen. Den kompakte størrelse passer perfekt i moderne rum og sikrer effektiv opvarmning.

Adax Neo H El-radiator koster lige nu 1.246 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.246 kr (25. marts 2026) og 1.246 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.246 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 1000W 400V
1.246 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.285 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/400V, hvid, 14 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/400V, hvid, 14 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/400V, hvid, 14 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/400V, hvid, 14 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1000W 400V, 330x809 mm, Hvid
1.447 kr
+ fri fragt
Total: 1.447 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1000W/400V, hvid, 14 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H10Kwt Wi-Fi 1000W 400V H
1.859 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion