Adax Neo H el-radiator

4.6 (151 anmeldelser)

Adax Neo H el-radiator kombinerer elegant, minimalistisk design med moderne funktionalitet. Med sin indbyggede termostat kan du nemt justere temperaturen præcist via det digitale display. WiFi-funktionaliteten gør det muligt at styre varmen fra din smartphone, hvilket sikrer komfort og energieffektivitet i dit hjem.

Adax Neo H el-radiator koster lige nu 1.271 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.225 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.225 kr (25. marts 2026) og 1.271 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.271 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 400W 400V, 330x565 mm, Hvid
1.271 kr
+ fri fragt
Total: 1.271 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/400V, hvid, 5 m²
1.299 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/400V, hvid, 5 m²
1.299 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/400V, hvid, 5 m²
1.299 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/400V, hvid, 5 m²
1.299 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Varmepanel Neo H 04 KWT, 400W, 400V, WiFi, hvid Adax
1.307 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.346 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 400W/400V, hvid, 5 m²
1.399 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H04Kwt Wi-Fi 400W 400V Hv
1.629 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.708 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater