Adax Neo H el-radiator

4.5 (143 anmeldelser)

Adax Neo H el-radiatoren tilbyder en elegant og effektiv opvarmningsløsning med indbygget WiFi og termostat. Dens slanke design passer diskret ind i ethvert rum, mens det digitale display gør det nemt at indstille temperaturen. Ideel til vægmontering for en stilren varmeoplevelse.

Adax Neo H el-radiator koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.363 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.363 kr (03. juli 2026) og 1.499 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 2000W
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 2000W, hvid, 27-31 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 2000W, hvid, 27-31 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 2000W, hvid, 27-31 m²
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 2000W 230V
1.551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 2000W, hvid, 27-31 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 2000W 230V
1.603 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.652 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 2000W, hvid, 27-31 m²
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 2000W 230V, 330x1403 mm, Hvid
1.947 kr
+ fri fragt
Total: 1.947 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H20Kwt Wi-Fi 2000W 230V Hv
2.444 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.523 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.0%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion