Adax Neo H el-radiator

4.6 (193 anmeldelser)

Adax Neo H el-radiatoren kombinerer elegant design med effektiv opvarmning. Med indbygget WiFi og digital termostat kan du nemt styre temperaturen, så komforten i dit hjem altid er optimal. Det slanke design gør den diskret og velegnet til de fleste rum.

Adax Neo H el-radiator koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.166 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.166 kr (09. april 2026) og 1.199 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid, 15-19 m²
1.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 1200W 230V
1.216 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.255 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
ELRADIATOR NEO WIFI, 1200W, IP24
1.253 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.302 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Neo H 12 Kwt Hvid 230V
1.286 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid, 15-19 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid, 15-19 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid, 15-19 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1200W, hvid, 15-19 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 1200W
1.460 kr
Total: 1.460 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1200W 230V, 330x984 mm, Hvid
1.517 kr
+ fri fragt
Total: 1.517 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H12Kwt Wi-Fi 1200W 230V Hv
1.943 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.022 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion