Adax Neo H el-radiator 1400W

Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
2.053 krSPAR 22%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Adax Neo H el-radiator kombinerer elegant design med avancerede funktioner. Med indbygget WiFi og digital termostat kan du let styre temperaturen i dit hjem. Den 1400W kraftfulde opvarmningsløsning er ideel til rum på op til 18 m² og tilføjer et moderne præg til enhver boligindretning.

Adax Neo H el-radiator 1400W koster lige nu 1.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (01. marts 2026) og 1.599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1400W/400V, hvid, 18 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1400W/400V, hvid, 18 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1400W/400V, hvid, 18 m²
1.599 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1400W 400V, 330x1094 mm, Hvid
1.653 kr
+ fri fragt
Total: 1.653 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1400W/400V, hvid, 18 m²
1.699 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 1400W 400V
1.739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.778 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 1400W/400V, hvid, 18 m²
1.799 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H14Kwt Wi-Fi 1400W 400V Hv
2.053 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.102 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater