Adax Neo H

4.6 (220 anmeldelser)
Adax Neo H
Bedste pris
Stabil pris
1.076kr
1.711 krSPAR 37%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Adax Neo H el-radiator kombinerer moderne design med effektiv opvarmning til dit hjem. Den har indbygget WiFi, så du let kan styre varmen via en app. Med en kapacitet på 600W er den ideel til rum op til 8 m², og den hvide finish passer til enhver indretning.

Adax Neo H koster lige nu 1.076 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.076 kr (25. marts 2026) og 1.076 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.076 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 600W 400V
1.076 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/400V, hvid, 8 m²
1.099 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/400V, hvid, 8 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/400V, hvid, 8 m²
1.299 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 600W 400V, 330x635 mm, Hvid
1.333 kr
+ fri fragt
Total: 1.333 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/400V, hvid, 8 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H el-radiator med termostat og WiFi 600W/400V, hvid, 8 m²
1.399 kr
+ 149 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H06Kwt Wi-Fi 600W 400V Hv
1.711 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.790 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
finish: Gray
funktioner: Med termostat
type: Vægmonteret