Adax Neo H 600W

4.6 (180 anmeldelser)

Adax Neo H 600W el-radiator kombinerer elegance og effektivitet med moderne teknologi. Med indbygget WiFi og termostat kan du nemt styre temperaturen via en app eller lokalt på enheden. Den stænktætte klasse IP24 og dobbeltisoleringen sikrer pålidelig drift, mens det minimalistiske design passer perfekt ind i ethvert rum.

Adax Neo H 600W koster lige nu 1.076 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.048 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.048 kr (09. april 2026) og 1.076 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.076 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 600W 230V
1.076 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 600W
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 600W, hvid, 7-11 m²
1.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 600W 230V
1.109 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 600W, hvid, 7-11 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 600W, hvid, 7-11 m²
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 600W, hvid, 7-11 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 600W, hvid, 7-11 m²
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 600W 230V, 330x635 mm, Hvid
1.336 kr
+ fri fragt
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H06Kwt Wi-Fi 600W 230V Hv
1.711 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.790 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion