Adax Neo H 400W

4.6 (220 anmeldelser)
Adax Neo H 400W
Bedste pris
Stabil pris
979kr
1.628 krSPAR 40%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Adax Neo H el-radiatoren kombinerer moderne design med effektiv opvarmning. Udstyret med WiFi og digital termostat kan du nemt justere temperaturen via appen eller direkte på enheden. Med IP24 stænktæthed er den velegnet til både stue og badeværelse. Den elegante hvide finish passer diskret ind i ethvert rum.

Adax Neo H 400W koster lige nu 979 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 979 kr (30. maj 2026) og 999 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 979 kr hos Komplett DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 400W
979 kr
Total: 979 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 400W 230V
1.069 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 400W, hvid, 4-8 m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 400W, hvid, 4-8 m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 400W, hvid, 4-8 m²
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 400W 230V
1.102 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Neo H 04 Kwt Hvid 230V
1.131 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.170 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 400W, hvid, 4-8 m²
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 400W, hvid, 4-8 m²
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 400W 230V, 330x565 mm, Hvid
1.274 kr
+ fri fragt
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H04Kwt Wi-Fi 400W 230V Hv
1.628 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.707 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
finish: Gray
funktioner: Med termostat
type: Vægmonteret