Adax Neo H 1400W

4.6 (193 anmeldelser)

Adax Neo H el-radiatoren kombinerer elegant design med moderne teknologi. Med indbygget WiFi og en præcis digital termostat kan du nemt styre dit hjems temperatur. Perfekt til både vægmontering og som fritstående enhed, hvilket gør den ideel til diskret opvarmning af rum på op til 18 m².

Adax Neo H 1400W koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.285 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.285 kr (09. april 2026) og 1.399 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Adax NEO WiFi, hj model, 1400W 230V
1.435 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Adax Neo H Varmepanel med WiFi 1400W 230V
1.482 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.531 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Adax Neo WiFi Panelovn 1400W
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Varmepanel Neo H 14 Kwt Hvid 230V
1.521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Adax Neo H elradiator med termostat & wifi, 230V, 1400W, hvid, 18-22 m²
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Adax Neo Panel Elradiator med WiFi 1400W 230V, 330x1094 mm, Hvid
1.743 kr
+ fri fragt
Total: 1.743 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Adax Neo Panel H14Kwt Wi-Fi 1400W 230V Hv
2.173 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.252 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.7%

Specifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varmeapparater
funktioner: Med automatisk slukkefunktion, Med termostat
type: Vægmonteret
varmekilde: Elektrisk
varmemetode: Konvektion